Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Regulamin

 

Warunki Umowy Skupu laptopów

Regulamin

1. Sprzedający spełnia poniższe wymogi:
a. Laptopy w oryginalnym opakowaniu producenta,
b. Posiadają zestaw fabrycznych akcesoriów oraz komplet wszystkich dokumentów (pudełko, instrukcja, gwarancja, programowanie, kable, ładowarka itd.). Laptop używany nie ma obowiązku posiadania pudełka, jednak takie urządzenie wyceniany jest w kategorii cenowej jako "stan dostateczny" - dotyczy to stanów bardzo dobrych i dobrych. Telefony w stanie dostatecznym bez pudełka wyceniane są na 50% wartości.
c. Pochodzą z legalnej sieci dystrybucji i jest możliwość weryfikacji tego pochodzenia,
d. Wysłany telefon pochodzi z listy dostępnej na stronie głównej www.skuplaptopow.pl. Wyjątkiem są telefony objęte wcześniejszą zgodą na skup prze firmę Novagsm.pl s.c. 


2. Cennik skupu laptopów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego,

3. Wysyłający urządzenie jest zobowiązany skontaktować się z komisem telefonicznie bądź emailem w celu potwierdzenia ceny skupu,

4. Wysyłający ma obowiązek bezpiecznie zapakować laptop i przekazać ją  kurierowi. W innym przypadku należy wysłać na adres podany w zakładce „kontakt”, wybraną przez siebie firmą kurierską na własny koszt. po uprzednim kontakcie z firmą www.skuplaptopow.pl.

5. W przypadku gdy przesłany laptop nie posiada cech wymienionych w punkcie 1. www.skuplaptopow.pl odmówi odebrania przesyłki i zostanie ona zwrócona nadawcy na jego koszt.

6.Wysyłający oświadcza, iż w przypadku, gdy nie wystawia, wystawił lub też nie zamierza on wystawić faktury VAT z tytułu sprzedaży, oddania w komis lub też innej czynności będącej dostawą towaru na rzecz Skuplaptopow.pl w rozumieniu art. 7 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, w odniesieniu do tej czynności nie występuje on w charakterze podatnika w rozumieniu art. 15 wyżej wymienionej ustawy lub też nie jest zarejestrowany jako podatnik podatku od towarów u usług, w związku z przysługującym mu na podstawie art. 96 ust. 3 tejże ustawy uprawnieniem do nieskładania zgłoszenia rejestracyjnego.

Wszystkie pozostałe informacje nie objęte niniejszym regulaminem są zawarte na stronie internetowej skupu telefonów (www.skuplaptopow.pl).


KONTAKT

+48 532-555-554
+48 801-555-554
infolinia czynna:  Pn-Pt: 10.00-19.00.1 krok: ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA

2 krok: ZAPAKUJ I PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI

3 krok: ODBIERZ GOTÓWKĘ