Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Wyszukiwanie rozszerzone

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy kupujecie również laptopy uszkodzone ?

Nie, obecnie nie skupujemy uszkodzonych laptopów.

2. Jakie ponoszę opłaty wysyłając Wam laptopa ?

Nasza firma pokrywa koszt przesyłki. Ty nic nie płacisz.

3. Jak dowiedzieć się, ile jest warty mój laptop?

Wyślij zgłoszenie wyceny Twojego laptopa. Otrzymasz wycenę drogą e-mailową.

4. Czy mogę wysłać Wam laptopa Pocztą Polską?

Oczywiście. Jest to najprostszy sposób wysłania sprzętu. Jednak musisz uprzedzić mailowo lub telefonicznie, że chcesz wysłać laptopa do wyceny.

5. Jak sprawdzić jaki model laptopa chcę Wam sprzedać ?

Nazwa producenta i model laptopa umieszczony jest na urządzeniu lub na pudełku, zaś logo producenta zazwyczaj widoczne jest na korpusie.

6. Ile laptopów mogę sprzedać ?

Nie ma limitu ilości sprzedanych urządzeń. Możesz nam sprzedać tyle laptopów ile masz.

7. Jak złożyć zamówienie

To proste. Znajdź model na stronie i naciśnij "Sprzedaj". Wyślij zgłoszenie chęci sprzedaży laptopa, a nasz konsultant dalej Cię pokieruje.

8. Wysłałem Wam nie tego laptopa, co w zamówieniu jak to naprawić?

Nie martw się. Prosimy o szybki kontakt pod numerem +48 532-555-554 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w celu naprawy błędu.

9. Czy laptop musi być kompletny tzn. z pudełkiem, ładowarką..?

Tak. Kupujemy kompletne urządzenia, oryginalnie zapakowane. Istnieje możliwość sprzedaży niekompletnego urządzenia, jednak w tym przypadku wyceniamy urządzenie indywidualnie po niższej cenie.

10. Czy ceny zakupu się zmieniają ?

Tak, zmieniają się w zależności od aktualnej ceny rynkowej i popytu. Bardzo trudno jest przewidzieć, jak często cena będzie ulegała zmianie. Ceny laptopów mogą zarówno zmaleć jak i zwiększyć się. Cena Twojego urządzenia w momencie złożenia zamówienia nie ulegnie zmianie.

11. Jeżeli wybiorę opcję wysyłki Pocztą Polską to czy Poczta Polska zabierze mi kwotę za wysłanie i czy mi ją zwrócicie?

Przy wysyłce Pocztą Polską nie pokrywamy kosztów przesyłki.

12. Wysłałem laptopa z ważnym dyskiem, co zrobić ?

Prosimy o jak najszybszy kontakt pod numerem +48 532-555-554 lub mailowo. Przed wysyłką zawsze upewnij się, czy sprzedajesz nam tylko niezbędne rzeczy. Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione urządzenia dodatkowe.

13. Jak szybko dotrze do mnie przekaz pocztowy ?

Przekaz pocztowy powinien do Ciebie dotrzeć w terminie 10 dni roboczych od daty zakończenia transakcji. Jest to dość długo dlatego polecamy formę wpłaty na koncie w ciągu do 48h.

14. Laptop została wysłany tymczasem nie otrzymałem żadnych pieniędzy ?

Pieniądze wysyłamy w momencie dostarczenia przesyłki do nas tj. około 24h od odebrania. Jeśli nie otrzymamy paczki nie wysyłamy pieniędzy. Może się zdarzyć, ze paczka nie dotrze. Nie przejmuj się masz list przewozowy z nr nadania paczki. Nie mamy również wpływu na prace banków.

15. Czy
laptop używany musi posiadać pudełko ? 

Nie. Brak pudełka wpływa jednak na cenę.

16. Jak mogę zmienić moje dane kontaktowe z zamówieniu ?

W przypadku potwierdzonego zlecenia, prosimy o szybki kontakt pod numerem +48 532-555-554 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

17. Każdy laptop nieużywany MUSI posiadać oryginalny dowód zakupu (paragon lub faktura - oryginał lub kopia). W przypadku braku oryginalnego dowodu zakupu, pracownik firmy SkupLaptopow.pl poprosi o przesłanie dokumentu drogą mailową. Po upłynięciu 7 dni roboczych bez odpowiedzi ze strony sprzedającego, urządzenie automatycznie zostanie odesłane paczką pobraniową sprzedającemu w kwocie pobrania 50.00 zł. Sprzedającemu nie będzie przysługiwało prawo odwołania się.

1 krok: ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA

2 krok: ZAPAKUJ I PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI

3 krok: ODBIERZ GOTÓWKĘ