Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Skup Laptopów. Wycena on-line.

Wypełnij formularz w celu wstępnej wyceny. Jeśli wycena będzie dla Ciebie satysfakcjonująca zapraszamy do naszych punktów skupu lub umówimy do Ciebie darmowego kuriera po odbiór laptopa.

Procedura Sprzedaży:
1. Wypełnij formularz
2. Poczekaj na wycenę laptopa
3. Zaakceptuj cenę i wskaż datę odbioru laptopa
4. Zapakuj przesyłkę i przekaż darmowemu kurierowi DHL
5. Odbierz przelew w 48h

UWAGA: SKUPUJEMY LAPTOPY TYLKO SPRAWNE DO 4 LAT !

 

Bezpieczna wysyłka

ĄCo to jest "bezpieczna wysyłka"?

W internecie jest wiele firm, które oferują skup lub handel laptopami. Są to różnego rodzaju portale aukcyjne, sklepy internetowe lub prywatne ogłoszenia. Żadna z nich natomiast nie daje Ci gwarancji bezpiecznego odebrania gotówki. Mając wieloletnie doświadczenie handlowe wiemy jaki ważne w dzisiejszym e-biznesie jest bezpieczeństwo i zaufanie klienta do firmy. Dlatego wychodzimy do Państwa z nową inicjatywą i oferujemy specjalną usługę "BEZPIECZNA WYSYŁKA" .


Jest to forma wysyłki laptopów za pobraniem przez naszą firmę kurierską UPS .  

100% bezpieczna wysyłka dlatego, że kurier nie przekaże nam przesyłki bez odebranie gotówki.

Kiedy przychodzi do nas zamówiona paczka z laptopami, sprawdzamy jej zawartość a następnie przekazujemy pieniądze kurierowi.

W ofercie mamy jeszcze drugą opcja, mianowicie wysłanie laptopa  POCZTĄ POLSKĄ również za pobraniem z możliwością sprawdzenia paczki.

Żeby transakcja była 100% bezpieczna przestrzegaj naszych zaleceń:

1. Skupujemy laptopy online jedynie za pośrednictwem strony www.skuplaptopow.pl - unikaj innych "podróbek"
2. Do kontaktu używamy tylko adresu e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i tylko numeru telefonu 532-555-554
3. Zawsze po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas potwierdzenie sprzedaży (z adresu e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) wraz z listem przewozowym firmy UPS.
4. Kurier, który odbierze przesyłkę posiada firmowy uniform firmy UPS. Nasz kurier ma obowiązek podpisać kopię listu przewozowego odbioru przesyłki. Zawsze możesz poprosić kuriera UPS o identyfikator. Nie oddawaj przesyłki osobom trzecim.


Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa

Wzór naszego listu przewozowego

Jaką mam pewność, że otrzymam pieniądze za laptopa?

SkupLaptopow.pl istnieje od 2003 r. Zajmujemy się detalicznym oraz hurtowym skupem laptopów i rtv. Od 2003 roku zaufało nam ponad 5000 klientów. Jesteśmy wiarygodna Firmą i od lat na rynku w tym samy miejscu. Sprzedając laptop u nas przez internet masz 100% pewność, że otrzymasz pieniądze na czas. Wypełniając formularz sprzedaży jako gwarancję transakcji otrzymujesz od nas:

1. Otrzymasz potwierdzenie drogą mailową o złożeniu zamówienia na sprzedaż laptopa - Jest to dokument elektroniczny ważny prawnie

2. Otrzymasz mailem dwa egzemplarze listu przewozowego od UPS - Oryginał zachowujesz dla siebie - Jest to dokument o tym, że wysłałeś do nas laptop - Jest to dokument ważny prawnie

3. Otrzymasz umowę kupna-sprzedaży, którą wypełniasz i kopię zachowujesz dla siebie -  jest to dokument elektroniczny ważny prawnie

4. Otrzymasz od nas gwarancję przelania pieniędzy na konto w ciągu 48h

 1 krok: ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA

2 krok: ZAPAKUJ I PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI

3 krok: ODBIERZ GOTÓWKĘ